Бібліотека №18
сімейного читання
МЦБС м.Кропивницький

Портрет української нації

Обговорення фільму         Українці - хто ми і звідки? На це питання відповість унікальний проект виробництва каналу "Україна" - " ДНК-портрет нації " про масштабне генетичне дослідження з використанням новітніх технологій і з залученням кращих світових лабораторій та експертів. Проект поєднує формати науково-популярного фільму, реаліті-шоу, програми журналістських розслідувань, а також історичної кіно-реконструкції. 

Українські вчені-генетики взяли зразки ДНК у жителів по всій Україні - від Луганська до Ужгорода, від Ялти до Чернігова. У генетичному дослідженні взяли участь, як звичайні люди з різних куточків України, так і багато відомих українців: Олег Скрипка, Остап Ступка, Руслана Писанка, Василь Вірастюк, Альона Вінницька, Олександр Пономарьов та інші.

Читачі філії №18, переглянувши фільм, мали змогу поспілкуватись у тісному колі та обговорити деталі і висловити свою думку.

Усі, хто цікавиться історією своєї країни та небайдужий до проблем своєї держави і її майбутнього, повиненні думати,  основуючись на історичні факти, робити свої власні висновки. Усім бажаючим знати про своє минуле більше рекомендуємо переглянути цей фільм.Создан 31 янв 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 15 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
Автоматическое продвижение сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником