Бібліотека №18
сімейного читання
МЦБС м.Кропивницький

Портрет української нації

Обговорення фільму         Українці - хто ми і звідки? На це питання відповість унікальний проект виробництва каналу "Україна" - " ДНК-портрет нації " про масштабне генетичне дослідження з використанням новітніх технологій і з залученням кращих світових лабораторій та експертів. Проект поєднує формати науково-популярного фільму, реаліті-шоу, програми журналістських розслідувань, а також історичної кіно-реконструкції. 

Українські вчені-генетики взяли зразки ДНК у жителів по всій Україні - від Луганська до Ужгорода, від Ялти до Чернігова. У генетичному дослідженні взяли участь, як звичайні люди з різних куточків України, так і багато відомих українців: Олег Скрипка, Остап Ступка, Руслана Писанка, Василь Вірастюк, Альона Вінницька, Олександр Пономарьов та інші.

Читачі філії №18, переглянувши фільм, мали змогу поспілкуватись у тісному колі та обговорити деталі і висловити свою думку.

Усі, хто цікавиться історією своєї країни та небайдужий до проблем своєї держави і її майбутнього, повиненні думати,  основуючись на історичні факти, робити свої власні висновки. Усім бажаючим знати про своє минуле більше рекомендуємо переглянути цей фільм.Создан 31 янв 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 11 мес назад
telemaster 15 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
Автоматическое продвижение сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником