Бібліотека №18
сімейного читання
МЦБС м.Кропивницький

Барви рідного краю
 

       Філія №18 для користувачів шкільного віку провела цікаву інформ-подорож «Барви рідного краю» з метою ознайомити дітей з символікою, культурними та історичними пам’ятками рідного краю.

Розпочалась заочна подорож Кіровоградщиною зі стенду на якому зображена символіка Кіровоградщини та потяг, навколо якого вивіски з написами зупинок.

Бібліотекар Пянусова Алла з 17 дітьми «сіли в потяг» і подорожували цікавими та відомими на весь світ стежинами нашої  Кіровоградщини, а по дорозі  розглядали книги та ілюстрації, які містять багато цікавої історії…

Найбільше багатство Кіровоградщини - унікальні родючі чорноземи, які дають можливість вирощувати високі врожаї. Серед підприємств агропромислового комплексу лідирують відкриті акціонерні товариства "Кіровоградолія", "Птахокомбінат" та багато інших.

Одними із перших в Україні кіровоградці одержали можливість користуватися зв'язком з усім світом - 1996 року в області було впроваджено мобільний зв'язок.

Культура - це та перлина, яку з давніх-давен плекала наша степова Кіровоградщина. Це унікальна і яскрава квітка щоразу розквітає по - новому, підносить, надихає, захоплює, дивує увесь світ. Серцем української культури називають Кіровоградщину у мистецьких колах.

Надалі потяг зупинявся на таких станціях:

Станція 1. « Кіровоградський дендропарк»

Станція 2 . «Театр української музики, пісні і танцю "Зоряни",

Станція 3. «Дитячий зразково-художній хореографічний ансамбль "Пролісок"

Станція 4. « Хутір Надія» Державний музей-заповідник І. Карпенка-Карого

Любімо свій край рідний, цінуймо те, що над нами  мирне небо, що мова наша українська бринить у серцях людей, що маємо прекрасну, незалежну державу і живемо в чудовім краї.

 Обновлен 18 янв 2015. Создан 17 янв 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником