МЦБС м.Кропивницький

Під дзвони Великодні, хай ваша доля квітне!

Із настанням чудового весняного свята Великодня, особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрасити власну домівку.

З цієї нагоди ми організували для родин-користувачів книгозбірні фольк-елегію «Під дзвони Великодні нехай ваша доля квітне!», на якій під звуки класичної музики читачі слухали розповідь бібліотекарів про історію і традиції Великодня та переглядали ілюстровані книги про це свято.

Колись це було святом пробудження природи з мертвого зимового сну, повернення до життя всього живого. З приходом християнства воскресіння Христа стало символом пробудження з мертвого до живого. А символом Його воскресіння є писанка. Тож на Великдень прийнято ходити в гості до сусідів, друзів і родичів, христосуватися й обмінюватися великодніми стравами: пасками, яйцями, пирогами та іншими стравами.

З цією метою бібліотекарі провели майстер-клас «Малюємо пластиліном», на якому учасники власноруч створювали чудові сувеніри до головного християнського свята та навчились оформляти Великодні яйця. Цього дня до бібліотеки завітали вихованці ДЮК «СКІФ» управління молоді та спорту міськвиконкому зі своїми оригінальними роботами та розповіли секрети виготовлення зайця з трави, декорування посуду нитками, квітами та бісером.

Цікавою ідеєю стали святкові картини, які теж малювали пластиліном. Батьки і діти виявили свій творчій потенціал у великодніх рукотворах!

Нехай цей день буде світлим для кожної родини!

Создан 05 апр 2018