МЦБС м.Кропивницького

Історична мандрівка в минуле України

До дня Соборності України відбулась історична мандрівка «Шляхом свободи і незалежності» з метою розширити кругозір читачів про історію виникнення і святкування цього дня, а також задля прищеплення інтересу до минулого, історичних та культурних надбань українського народу.

Бібліотекарі зробили огляд літератури та розповіли про день з′єднання  Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою, який  прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.

Завершилась мандрівка демонстрацією фрагментів документального фільму «Становлення української державності». Любов до землі, до рідного слова прирекли багатьох славних синів і дочок України на тюрми і поневіряння. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Ми пишаємося тим, що  ми – українці, а наша Вітчизна – Україна,  земля, дорога та мила серцю кожного із нас. Україна –  рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Ми горді зватися українцями!

Создан 23 янв 2018