Бібліотека №18
сімейного читання
МЦБС м.Кропивницького

Історична мандрівка в минуле України
     До дня Соборності України відбулась історична мандрівка «Шляхом свободи і незалежності» з метою розширити кругозір читачів про історію виникнення і святкування цього дня, а також задля прищеплення інтересу до минулого, історичних та культурних надбань українського народу.

     Бібліотекарі зробили огляд літератури та розповіли про день з′єднання  Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою, який  прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.

     Завершилась мандрівка демонстрацією фрагментів документального фільму «Становлення української державності». Любов до землі, до рідного слова прирекли багатьох славних синів і дочок України на тюрми і поневіряння. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

    Ми пишаємося тим, що  ми – українці, а наша Вітчизна – Україна,  земля, дорога та мила серцю кожного із нас. Україна –  рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Ми горді зватися українцями!Создан 23 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником