Кіровоградська МЦБС

Знайомство з книгами і бібліотекою

Влітку ми запрошуємо родини 101-го мікрорайону до бібліотеки, адже так приємно посидіти у затишному читальному залі у повній тиші і комфорті, почитати, помалювати чи погратись у настільні ігри. Бібліотекарі вчать дітей шанобливо ставитися до книг, попереджують, що книги не сприймають, коли їх рвуть і дуже люблять акуратність, коли їх кладуть на своє місце.

Створили пам’ятку «Правила читання, які навчать дітей обожнювати книги змалку». Батькам досить знати прості правила, для того, щоб сформувати у дітей любов до книги і вивести читання в один ряд з улюбленими заняттями.

Варто перетворити читання в добру сімейну традицію, щоб дитина очікувала, коли перед нею відкриється світ казок, читання.

Найновіші дослідження вкотре переконують нас, що читання малюкам вголос сприяє розвитку здібностей до навчання і стимулює пов'язані з мовленням частини мозку. Тому пропонуємо ознайомитись із списком «Найкращі книги для читання вголос».

Бібліотеки відкриті! Чекають на читачів! Приходьте і читайте!

Создан 21 июл 2017