Кіровоградська МЦБС

Новинки літератури

Шановні батьки, тільки спільними  зусиллями

ми зможемо відродити гарну традицію

сімейного читання, тільки ви станете запорукою

успішності ваших дітей,

якщо надасте їм можливість долучитися до світових книжкових скарбів, які зберігає наша бібліотека!

Рекомендуємо прочитати:

Близнюк, А. М. Як виховувати любов до читання дітей 2-3 класів в сім’ї// Шкільна бібліотека. - 2004. - № 12. - C. 24-25. Роздуми шкільного бібліотекаря про сімейне читання.

Вислови мудрого вчителя В. Сухомлинського: про значення книги у житті дитини // Шкільна бібліотека. - 2008. - № 2. - С. 12-14.

Детская книга // Гарбузов, В. И. Воспитание ребёнка. - М.: АСТ, 1997 -С. 343-363. Про значення книги в сімейному вихованні розмірковує дитячий психолог, психотерапевт.

Кравцова, Н. М. Ваша дитина і читання: підказка для батьків: «так» і «ні»// Шкільна бібліотека. – 2010. - № 1. – С. 90-91.
Підказки для батьків: що необхідно пам’ятати дорослому, який хоче навчити дитину читати? Як зацікавити дітей читанням?, а також тест для батьків учнів 5-8 класів про читання дитини.

Линкова, И. Ребёнок с книгой: на семейный совет// Шкільна бібліотека.- 2008-№ 6. - С. 114. Автор статті звертає увагу на те, що розмова батьків з дитиною про книги дозволяє не загубити тоненьку ниточку довірливого спілкування. І не тільки в шість, але й в дванадцять, шістнадцять років допоможе знати про мрії і переживання своєї дитини.

Поради батькам: як зробити книжечку другом дітей і своїм помічником у вихованні//Шкільна бібліотека. - 2004. - № 3. - С. 19-20.Вікторина для батьків ”Чи знаєте ви дитячі книжки”, а також анкета для батьків про читання дитини.

Протченко, Т. Н. У скарбницю батьківської мудрості: корисні поради батькам// Шкільна бібліотека. - 2004. - № 11. - С. 42-43.  Як виховати маленького читача? Як зацікавити дітей читанням? На ці та інші запитання ви знайдете відповідь в цій статті.

Cемейное чтение// Фесюкова, Л. Б. От трех до семи : кн. для пап, мам, дедушек и бабушек / Л. Б. Фесюкова. -  Х.: ФОЛИО ; М. : АСТ, 2000. - С. 376.  Про традиції  сімейного читання в ХІХ сторіччі.

Сказки ребенку можно читать уже с шести месяцев // Шкільна бібліотека плюс. – 2010. - № 2. - С. 28.

Черномазова, В. О. Время общения с родителями: как пробудить интерес ребёнка к книгам. Чтение без принуждения / В. О. Черномазова //Шкільна бібліотека. - 2008. - № 10.- С. 18.

Чічкан, Т. М. Виховуємо любов до читання : поради батькам / Т. М. Чічкан // Шкільна бібліотека. – 2010. - № 1. – С. 88-89. Поради батькам: як розвинути в дитини любов до книги та читання.

Що читати в початковій школі? // М. Г. Коляда. Сучасна енциклопедія виховання дитини: 1000 корисних порад. - Донецьк: БАО, 2005. - С. 36-38.

Обновлен 03 дек 2016. Создан 21 фев 2011